FCE w roku szkolnym 2020/2021.

Pracowaliśmy ONLINE cały rok szkolny.
Osiągnęliśmy najwyższe noty 3 certyfikaty na poziomie C1 ( grade A) , 7 certyfikatów na poziomie B2 ( grade B). 100% zdawalność!

Szanowni Państwo.
Współpraca ze Szkołą Językową Axon zaczęła się kilka lat temu. Z polecenia znajomej zapisaliśmy córkę, a potem syna na zajęcia z języka angielskiego. Od samego początku szkoła wyróżniała się profesjonalnie przygotowaną kadrą, ale także efektywnymi i urozmaiconymi metodami nauczania. Szkoła zawsze dbała o jak najwyższą jakość nauczania. W przypadku nieobecności dziecka zaległe lekcje były przerabiane w dodatkowych godzinach i dniach tak, aby nadrobić i zrozumieć materiał. To wszystko połączone z miłą atmosferą i indywidualnym podejściem do każdego ucznia zaowocowało wysokimi umiejętnościami dzieci w posługiwaniu się językiem nie tylko w formie pisanej, ale co najważniejsze w komunikacji. Wyniki z egzaminów państwowych potwierdziły wszystkie założenia szkoły i pozwoliły dzieciom osiągnąć jak najwyższe noty. Jestem niezmiernie wdzięczna Pani Dyrektor za to, że dzięki swojej inteligencji emocjonalnej dostrzegła zdolności lingwistyczne i pokierowała moją córkę na zaawansowane poziomy edukacji. Polecam Szkołę Językową AXON!!!!
P.S. Obsługa biura też jest fantastyczna, wszystkie kwestie, problemy rozwiązywane są od ręki i to w bardzo sympatycznej atmosferze. Pozdrawiam serdecznie. Mama Anastazji
Witam, W związku z Państwa prośbą przesyłam opinię na temat szkoły.
"Szkoła kładzie duży nacisk na wysoki standard nauczania przy jednoczesnym zachowaniu przyjaznej atmosfery. Posiada wykwalifikowanych lektorów. Dodatkowym atutem jest zaangażowanie Pani Dyrektor w życie szkoły i nadzór nad realizacją postawionych celów. Pozdrawiam Mama Wiktora
Dzień dobry, moja opinia o szkole:
Po ukończeniu kursu w szkole Axon udało mi się zdać egzamin FCE na poziomie C1. Nauczyciele są mili i pomagają uczniom nawet poza zajęciami. Szkoła pilnuje, i stale napomina o zaległościach, dzięki czemu mimo braku motywacji  dalej poprawiałem swoje umiejętności językowe. Polecam!" Pozdrawiam Wojciech M.
Dzień dobry.Przesyłam swoją krótką opinię o Axonie:
Z całą pewnością AXON to szkoła godna polecenia, nauka dopasowana do ucznia i wysoki poziom nauczania. Przyjazna atmosfera, profesjonalizm i sympatyczni lektorzy. Nauka języka on-line może być skuteczna. Wojciech J.