NAUCZAMY Z PASJĄ!

Pracujemy dla Was od 2009 roku, szczycimy się wysokim poziomem nauczania, indywidualnym podejściem oraz wykwalifikowaną kadrą.

Poniżej przedstawiamy opinie naszych Rodziców i Uczniów, zapraszamy również na naszą stronę na facebooku na której znajdziecie Państwo o wiele więcej opinii na nasz temat -  https://www.facebook.com/axon.szkola.jezykowa/


•  "Jeśli chcesz już teraz uczyć się w szkole z przyszłości wybierz Axon :) Mój syn uczy się w tej szkole już kilka lat.Doceniamy wartość edukacji i korzystamy z różnorodnych form rozwijających dziecko.Tylko do Axonu syn chodzi chętnie, a przy tym ma bardzo dobre wyniki w nauce i wsparcie w wychowaniu! Jest to zasługa profesjonalnej kadry i szczególnej atmosfery stworzonej przez panią Dyrektor,która kocha pracę z dzieckiem i jednocześnie wymaga postępów.Pedagog z powołania.Dziękuję i życzę dalszych sukcesów w tej trudnej profesji. "


•  "Mój syn rozpoczął naukę języka angielskiego w 4 roku życia (obecnie ma lat 9). Wcześniej korzystaliśmy z usług szkół „Mr. Rabbit i Mała Lingua”. Od roku korzystamy z usług szkoły AXON i nie zmienimy jej już na żadną inną. Spotkaliśmy się po raz pierwszy z indywidualnym podejściem do zdolności i umiejętności syna, doskonałą komunikacją lektorów z uczniami i rodzicami, pełnym profesjonalizmem i rzetelnością. W trakcie trwania roku szkolnego w przypadku występowania trudności w procesie nauki przestawiano nam możliwe rozwiązania i oferowano pomoc w ich pokonaniu. Pomimo moich wcześniejszych obaw związanych z tym, że szkoła ta działa pod szyldem ogólnopolskiej sieci nauczania językowego Oddział Toruński nie wpisuje się zupełnie w ramy sieciówki. Nauczanie języka obcego w Szkole AXON w Toruniu spełnia najwyższe standardy. Szkoła jest godna polecenia."


•  "Świetnie prowadzona szkoła językowa - indywidualne podejście do ucznia, dobry system motywowania i atrakcyjne formy nauczania. W przypadku choroby -indywidualne konsultacje. Szkoła nastawiona na kreatywne rozwiązania i efektywną komunikację.. Bardzo miła atmosfera "


•  "SUPER ATMOSFERA BARDZO MILE LEKTORKI CZŁOWIEK BEZ STRESU MOŻE NAUCZYĆ SIĘ JĘZYKA OBCEGO BARDZO POLECAM"

•  "Jestem bardzo zadowolony z tej szkoły. Bardzo dobry kontakt ze szkołą, na bieżącą podawane informacje o postępach w nauce dzieci i ich frekwencji  "


•  "Szkoła dla każdego - dla małego i dużego  Przyjazna atmosfera i skuteczna edukacja. "


•  "Mogłabym w nieskończoność wychwalać profesjonalizm i podejście do nauczania. A Pani Dyrektor -złota kobieta "


•  "Mój syn rozpocznie teraz czwarty rok nauki w tej szkole . Jestem bardzo zadowolona z postępów jakie poczynił przez ten czas i z całą pewnością mogę polecić każdemu skorzystanie z usług Axona w Toruniu"