Miło nam zaprezentować
wyniki i opnie
dotyczące egzaminu 8 klasisty w roku szkolnym 2020/2021.

Pracowaliśmy ONLINE cały rok szkolny.

Piotr 76%, Mieszko 89%, Milena 92%, Martyna 93%, Dawid 93%, Filip 96%, Amelia 98%, Wiktoria 98%, Wiktor 98%, Agata 100%, Andrzej 100%.

W mojej ocenie - szkoła zdecydowanie godna polecenia. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do każdego ucznia. Dzięki bieżącej obserwacji i kontroli postępów w nauce - weryfikowany jest na bieżąco poziom grupy tak, by każdy mógł się w odpowiednim dla siebie tempie rozwijać. Pozytywnie zaskakuje ciągły monitoring obecności oraz aktywności ucznia podczas zajęć, a po nieobecności ucznia- natychmiast przekazywana jest informacja na temat przerobionego materiału wraz z ofertą wsparcia dla ucznia, by mógł w komfortowy sposób nadrobić powstałe przez nieobecność zaległości. Do tego - mega atmosfera! Czego chcieć więcej?
Pozdrawiam Mama Agaty
Jestem mamą tegorocznego ósmoklasisty, który ukończył egzamin z języka angielskiego wynikiem 98%. Jest to niewątpliwa zasługa i efekt pracy Państwa szkoły. Zaangażowanie na każdym etapie zajęć, systematyczna kontrola postępu wiedzy oraz skrupulatne nadzorowanie ewentualnych braków to główny atut, za który bardzo cenię sobie Państwa szkołę. Nawet w obecnej sytuacji pandemicznej znaleźliście Państwo rozwiązania, które pozwoliło utrzymać wypracowany poziom nauki. Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe lata pracy z synem. Z całą pewnością będziemy polecać szkołę i jednocześnie życzymy dalszych sukcesów oraz utrzymania dotychczasowej jakości.
Pozdrawiam serdecznie, Mama Wiktora
Jestem bardzo zadowolona z kilkuletniej współpracy ze szkołą językową AXON. Z poziomu nauczania, komunikacji, organizacji szkoły. Szczerze polecam super szkoła i kadra. Mama Dawida
Zajęcia w szkole Axon odbywały się zgodnie z przyjętym harmonogramem. Nauczyciele byli do zajęć przygotowani jeżeli nie można było przeprowadzić zajęć z przyczyn technicznych, które leżały po stronie szkoły, to zajęcia były odpracowane. Zajęcia były prowadzone w miłej atmosferze.
Uczeń Miłosz